| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Όνομα προϊόντων | Ιατρικό δροσερό κιβώτιο δομών VIP επιτροπής συνήθειας για τη μεταφορά ιατρικής |
|---|---|
| Προδιαγραφή | Αποδεχτείτε το έθιμο |
| εξωτερικό υλικό | ταινία αλουμινίου |
| Μέσα στο υλικό | PU |
| Η θερμική αγωγιμότητα | <0,0025w/mk |
| Μέγεθος | 34.8*22.5*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| Εξωτερικό υλικό | πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | άσπρος, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Ονομασία προϊόντος | Διαβητικές φορητές πιό δροσερές τσάντες ινσουλίνης υφάσματος της Οξφόρδης με το πιό δροσερό τούβλο π |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 22*9.5*5cm |
| Εσωτερική διάσταση | 19*8*4cm |
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Μέσα. | 350ml τούβλο πάγου |
| Τύπος | Κενό πιό δροσερό κιβώτιο |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 36*22*25cm |
| Διά μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 47*31*36.5cm |
| Ικανότητα για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 19.8L |
| Εξωτερικό υλικό | Ύφασμα της Οξφόρδης |
| Μέγεθος | 20*18*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 800g |
| Εξωτερικό υλικό | πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | άσπρος, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 20*18*3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 800 γρ |
| εξωτερικό υλικό | πλαστικό HDPE |
| Μέσα σε υγρό | ψυκτικό υγρό |
| Χρωματιστά | λευκό, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία προϊόντος | 250 ml 2C - 8C PCM Soft Gel Ice Pack για τη μεταφορά ινσουλίνης εμβολίου |
|---|---|
| Μέγεθος | 180,6*10,3cm,22.5*13.5cm |
| Δυναμικότητα | 250 ml, 500 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Nylon PE |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Μέγεθος | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Ικανότητα | 210ml |
| εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικός |