| Μέγεθος | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Ικανότητα | 210ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας πήκτωμα (SAP) |
| Τύπος | Θερμικός |
| Όνομα προϊόντων | Φιλικά δροσερά πακέτα πάγου δοχείων ψύξης Eco εξαιρετικά λεπτά για τα τρόφιμα/την μπύρα 15cm X 10cm |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Το ασφάλιστρο μόνωσε το βιο ιατρικό δοχείο ψύξης τσαντών μεταφορών αίματος |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 46x46x46cm |
| Εσωτερική διάσταση | 35x35x35cm |
| Ικανότητα | 42L |
| Βάρος | 3KG |
| Ονομασία προϊόντος | Premium Insulated Bio Medical Blood Transportation Bag Cooler |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 46x46x46 εκ |
| Εσωτερική διάσταση | 35x35x35 εκ |
| Χωρητικότητα | 42 λίτρα |
| Βάρος | 3 κιλά |
| Μέγεθος | 27*2,5 εκ |
|---|---|
| βάρος | 860 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητή ιατρική τσάντα ψύξης με πένα ινσουλίνης Κουτί προστατευτικό πάγο για διαβήτη |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.5*7*4cm |
| Volum | 300 γραμμάρια |
| Χρήση | ινσουλίνη, εμβόλιο, δοχείο ψύξης ιατρικής |
| Υλικό | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Όνομα προϊόντων | Θήκη Cooler Travel Protector Cooler Bag PCM Ice Pack Keeping Insulin Active |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.5*7*4cm, 19*8*4.5cm, 20*9*5cm |
| Volum | 300g, 320g, 350g |
| Χρήση | ινσουλίνη, εμβόλιο, δοχείο ψύξης ιατρικής |
| Υλικό | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |