| Επωνυμία Μάρκας: | JS |
| Αριθμός μοντέλου: | Js-005 |
| MOQ: | διαπραγμάτευση |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | Δείγμα: μέσα σε 5 ημέρες, μαζική διαταγή: 10-15 ημέρες, σύμφωνα με την ποσότητα διαταγής |
| Όροι πληρωμής: | T/T (προκαταβολή 30%, πληρωμή ισορροπίας 70% για να παραδώσει τα αγαθά), Western Union, Paypal |
| Στοιχείο | Js-005 |
| Διάσταση |
|
| Ικανότητα | 9L |
| Βάρος | 2.1kg |
| Χωρητικότητα φορτίων | 6.5kg |
| Υλικό |
|
| Εσωτερικό VIP πάχος | 15mm |
| Η θερμική αγωγιμότητα | <0> |
| Κρύα πηγή | Τούβλο πάγου συνήθειας |
![]()
Τα επαναχρησιμοποιήσιμα τούβλα πάγου, αυτό είναι ένα από τα κύρια εξαρτήματα προκειμένου να διατηρηθεί η θερμοκρασία που θέλετε.
Μπορεί επίσης σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών στη διαφορετική θερμοκρασία συνήθειας του αλλαγή φάσης υλικού (PCM), παραδείγματος χάριν 2-8degree Γ, -10degree Γ -15degree Γ -18degree Γ, - 20degree Γ, - 25degree Γ και ούτω καθεξής.
|
|
|
Δεχτείτε προσαρμόζει τα προϊόντα
Δεχτείτε προσαρμόζει τη συσκευασία