| Μέγεθος | 25*15*3,5 εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | σύμφωνα με την θερμοκρασία σας |
| Χρώματα | Μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί, η MOQ είναι 3000pcs |
| Πιστοποιητικά | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| Προδιαγραφή | 13.5*13.5*2cm, 200g |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 2600 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | μη τοξικό ψυκτικό |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 25*13*8cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 3500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 17.5*9*3.5 |
|---|---|
| Βάρος | 500 μιλ. |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας πήκτωμα της SAP |
| Χρώματα | το μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 29*20*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υπερ-απορροφητικό πολυμερές, CMC, PCM |
| Χρώματα | Μπλε |
| Όνομα προϊόντων | Το FDA ενέκρινε το σκληρό πλαστικό επαναχρησιμοποιήσιμο κρύο πιάτο πακέτων πάγου με το λογότυπο που |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ML |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Ονομασία προϊόντος | Η FDA ενέκρινε το σκληρό πλαστικό επαναχρησιμοποιήσιμο πιάτο παγοκύστης με τυπωμένο λογότυπο για δρο |
|---|---|
| Μέγεθος | 16,5*7,4*2cm ή προσαρμοσμένο |
| Χωρητικότητα | 200 ml |
| εξωτερικό υλικό | PE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | ΧΥΜΟΣ ΔΕΝΤΡΟΥ |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |