| Όνομα προϊόντων | Ιδιαίτερα η προηγμένη τεχνολογία προσαρμόζει το ιατρικό δροσερό κιβώτιο θερμοκρασίας |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 40*26*26.5cm |
| Εσωτερική διάσταση | 33*20*16cm |
| Ικανότητα | 10L |
| Βάρος | 3kg |
| Όνομα προϊόντων | Χονδρική 25*20*1cm εξαιρετικά λεπτή δροσερή εφαρμογή και φρέσκια επαναχρησιμοποιήσιμη πλαστική συσκε |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*20*1εκ |
| Ικανότητα | 300ml |
| Υλικό | HDPE+SAP/CMC |
| Τύπος | Θερμομονωτικό |
| Μέγεθος | 14.5*14.8*2.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 370 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Εσωτερικό υλικό | Αφρός πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PP |
| Εξωτερικό μέγεθος | 34*24.5*27.5cm |
| Ικανότητα | 10L |
| PU πάχος | 50mm |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Μεγάλο πτυσσόμενο πιό δροσερό κιβώτιο μόνωσης κύκλου εργασιών για το εμβόλιο αίματος μεταφορών |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Τσάντα υφασμάτων υφάσματος της Οξφόρδης |
| εσωτερικό υλικό | εσωτερικό υλικό |
| Εξωτερικό μέγεθος | 1060*770*710mm |
| Εσωτερικό μέγεθος | 930*640*580mm |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκεκριμένο από τον FDA 230ml Cool Bag Ice Packs Plastic Ice Brick for Lunch Bag |
|---|---|
| Μέγεθος | 14.5*9.8*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Χωρητικότητα | 230ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Όνομα προϊόντων | 205L VIP ιατρικό δροσερό κιβώτιο μεγάλης περιεκτικότητας για τη μεταφορά αποθήκευσης εμβολίων |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 92.5*52.5*65cm |
| Εσωτερική διάσταση | 83*45*55cm |
| Ικανότητα | 205L |
| Βάρος | 8.7Kg |
| Εξωτερικό μέγεθος | 15*15*14 εκ |
|---|---|
| Εσωτερικό μέγεθος | 14*14*12 εκ |
| Εξαρτήματα | Πακέτο ψύξης σε σχήμα κύματος |
| Μέγεθος για παγοκύστη | 14,5*11,5*4,8 εκ |
| Τύπος | Διατηρείτε τα κουτιά από μπουκάλια γάλακτος κρύα |
| Όνομα προϊόντων | Πλαστικός ψυκτήρας βαθμού τροφίμων γύρω από το πακέτο τούβλου πάγου πηκτωμάτων κατόχων μπύρας μορφής |
|---|---|
| Μέγεθος | 8.8*2cm, 100ml |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| COem | Ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |