| Μέγεθος | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Βάρος | 7500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκρίθηκε από την FDA πλαστική τσάντα άμεσης ψύξης παγωτό πακέτα ψυγείο μπλοκ πάγου τούβλο 200Ml |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Τύπος | το ύφασμα 700 Οξφόρδη μόνωσε το πιό δροσερό δροσερό παγοκιβώτιο για την ιατρική μεταφορά εμβολίων |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος | 38.2*38.2*38.2cm |
| Ικανότητα | 27L |
| Χρησιμοποιημένος για | Για τα δοχεία, τρόφιμα, ιατρική, εμβόλιο |
| Εξαρτήματα | Πακέτα πηκτωμάτων |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | τζελ ψυκτικό υγρό |
| Χρώμα | ζωηρόχρωμος συνήθεια |
| Χρήση | Κρατήστε το Τρόφιμο και τα Ποτά Ψυχρά |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Διαρκής |
| Ασφάλεια | Μη τοξικό και χωρίς BPA |
| Δυναμικότητα | 1.2L |
| Θερμοκρασία | 0°C, -5°C, -10°C, -15°C, -20°C, -25°C |
| Τύπος | το ύφασμα 700 Οξφόρδη μόνωσε το πιό δροσερό δροσερό παγοκιβώτιο για την ιατρική μεταφορά εμβολίων |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος | 38.2*38.2*38.2cm |
| Ικανότητα | 27 λίτρα |
| Χρησιμοποιημένος για | Για τα δοχεία, τρόφιμα, ιατρική, εμβόλιο |
| Αξεσουάρ | Πακέτα πηκτωμάτων |
| Ονομασία προϊόντος | 23.5L φορητό μονωμένο πιό δροσερό κιβώτιο παγωτού με τον πάγο βαθμών -22 |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 45*31*35cm |
| Εσωτερική διάσταση | 38*23*27cm |
| Δυναμικότητα | 23.5L |
| Βάρος | 2.03kg |
| Ονομασία προϊόντος | Το εργοστάσιο προσαρμόζει τα υλικά ιατρικά πιό δροσερά κιβώτια υφάσματος της Οξφόρδης με τη VIP επιτ |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 47*31*36.5cm |
| Εσωτερική διάσταση | 36*22*25cm |
| Δυναμικότητα | 19.8L |
| Βάρος | 3 κιλά |
| Τύπος | Ασφαλιστικό σακίδιο πλάτης μητρικού γάλα |
|---|---|
| Υλικό | Θερμική |
| Πακέτο πάγου | HDPE πλαστικό βαθμού τροφίμων |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Φιλική προς το περιβάλλον |
| Brand name | JS |
| Ονομασία προϊόντος | FDA πλαστικό άμεση επαναχρησιμοποιήσιμη σακούλα πάγο παγωτό πακέτο για την αποθήκευση τροφίμων για κ |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |