| Μέγεθος | 23.5*19.5*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Όνομα προϊόντων | Φορητό ποτό που δροσίζει τη μονωμένη πιό δροσερή αποθήκευση μητρικού γάλα τσαντών 6 μπουκάλια |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 15*15*14CM |
| Εσωτερική διάσταση | 14*14*12cm |
| Βάρος | 400G |
| Μέσα | 380ml τούβλο πάγου |
| Μέγεθος | 22*14*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| τύπος συσκευασίας | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρωματιστά | Εθιμο |
| Μέγεθος | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα ή σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Όνομα προϊόντων | Πλαστικό ευτηκτικό κρύο τούβλο πάγου πιάτων για τη μακροπρόθεσμη μεταφορά τροφίμων |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.3*9.5*3.8 εκατ. |
| Ικανότητα | 400ML |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | Έξοχο απορροφητικό πολυμερές σώμα |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | μπορέστε να προσαρμοστείτε |