| Μέγεθος | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα ή σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Όνομα προϊόντων | Ψυκτήρων πλαστικό παγοκιβώτιο τούβλου γάλακτος πιό δροσερό που κρατά φρέσκο με το πιστοποιητικό FDA |
|---|---|
| Μέγεθος | 20.5*10*5.5 εκατ. |
| Ικανότητα | 600ML |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας σκόνη |
| Μέγεθος | 26*26*2,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | κόκκινο / μπλε / κίτρινο / ροζ / μωβ |
| Μέγεθος | 18*9,5*2,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 350 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 18*9,5*2,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 350g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 18*9,5*2,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 350g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 22*14*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 52,5*32,8*3,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| εσωτερικό υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπλε; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |