| Προδιαγραφή | 13.5*13.5*2cm, 200g |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 3500g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 12*7,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 150g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 350g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 16,5*9,7*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 400G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 14,5*11,5*4,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 480 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Μέσα υγρό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 33,5*15,5*2,7 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| εσωτερικό υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπλε; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 245*1145*15mm |
|---|---|
| Βάρος | 390G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |