| Μέγεθος | 21*11,6*3,8cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Μέσα υγρό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Τύπος | Θερμικό |
| Τύπος συσκευασίας | Καρτόνι, μπορεί να προσαρμοστεί. |
| Μέγεθος | 9.5*4.5*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 320g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 8*7,5*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 70g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 25*20*1cm 18.3*11.2*1.6cm 19*12.5*1cm μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 17,8*12,2*1,2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Βάρος | 7500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | Λευκό, μπλε |
| Μέγεθος | 17.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 4200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Το μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Φορητό ποτό που δροσίζει τη μονωμένη πιό δροσερή αποθήκευση μητρικού γάλα τσαντών 6 μπουκάλια |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 22*15*15cmcm |
| Εσωτερική διάσταση | 14*14*12cm |
| Βάρος | 100G |
| Μέσα | 600ml τούβλο πάγου |
| Μέγεθος | 30*30*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |