| Μέγεθος | 35x22x3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Συνήθεια |
| Μέγεθος | 13.5*13.5*2 εκατ. |
|---|---|
| Βάρος | 200g / PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Μέγεθος | 22*11*1.8cm 21.8*15*3cm 23*19*4cm |
|---|---|
| Βάρος | 300g 600g 1200g |
| Εξωτερικό υλικό | hdpe πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 13.5*13.5*2 εκατ. |
|---|---|
| Βάρος | 200g / PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Μέγεθος | 17,5*4*7 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 400 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα σε υγρό | Δροσιστικό τζελ SAP |
| Χρωματιστά | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| μέγεθος | 21,3*14,5*4,3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | Σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Ονομασία του προϊόντος | Υψηλής αποδοτικότητας επαναχρησιμοποιήσιμα γλυκά παγωτό πακέτα χωρίς Bpa Κόκκινα παγωτό πακέτα σε σχ |
|---|---|
| Μέγεθος | 10*2cm |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Κώδικας Hs | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 18,3*11,2*1,6 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | γκρι, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής ποιότητας πλαστικό HDPE 600g τσιγάρα πάγου για ψύξη τροφίμων και ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 21.8*15*3cm |
| Βάρος | 600G |
| Υλικό | HDPE πλαστικό με το δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | Δέξου το Custom |