| Μέγεθος | 28,6*11,2*9εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | Εγκεκριμένο SAP - MSDS |
| Τύπος | Θερμικό |
| Τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |
| Μέγεθος | Διάμετρος: μήκος 2.5cm: 20cm |
|---|---|
| Βάρος | 80g/PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Μέγεθος | 13.5*13.5*2 εκατ. |
|---|---|
| Βάρος | 200g / PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Μέγεθος | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 350 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό σκληρό περίβλημα HDPE ποιότητας τροφίμων, χωρίς BPA |
| Εσωτερικό liquild | Τζελ ψύξης, μη τοξικό |
| Χρώματα | Λευκό |
| Μέγεθος | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία προϊόντος | Πλαστικές ευτεκτικές ψυκτικές πλάκες παγωτό τούβλο για τρόφιμα μακροχρόνια μεταφορά |
|---|---|
| Μέγεθος | 160,3*9,5*3,8 εκατοστά |
| Δυναμικότητα | 400ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE χωρίς BPA |
| Εσωτερικό υλικό | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Μέγεθος | 28,6*11,2*9εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | Εγκεκριμένο SAP - MSDS |
| Τύπος | Θερμικός |
| τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |
| Μέγεθος | 22.5x18.5x3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| χρώματα | Συνήθεια |
| Μέγεθος | 35*15*3.5cm 19*15*1.8cm 25*15*1.5cm 25*15*3.5cm 31.5*17.5*1.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 1500g 400g 550g 1000g 800g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Ζελέ SAP |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |