| Μέγεθος | 36*21*1,8cm |
|---|---|
| Βάρος | 1100 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP |
| Χρώματα | Μπλε, λευκό |
| Μέγεθος | 229*168*64mm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 1200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό σκόνη - Υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
| Τύπος | Διατηρείτε τα κουτιά από μπουκάλια γάλακτος κρύα |
| Μέγεθος | 12*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υγρά ψύξης |
| Χρώματα | Μπλε, προσαρμοσμένο. |
| Μέγεθος | 19*15*2,5cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - σκληρό κέλυφος - χωρίς BPA |
| Μέσα υγρό | Μη τοξική ψυκτική σκόνη |
| Τύπος | Κρατήστε το κρύο και φρέσκο |
| Τύπος συσκευασίας | 111 τεμάχια σε μία βαλίτσα |
| Όνομα προϊόντων | Η συμπαγής περίπτωση 2 προστάτη ινσουλίνης Medicool δροσίζοντας πακέτο ψυκτήρων 10 ώρες δροσίζει για |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.5*7*4cm, 19*8*4.5cm, 20*9*5cm |
| Τόμος | 300g, 320g, 350g |
| Χρήση | ινσουλίνη, εμβόλιο, δοχείο ψύξης ιατρικής |
| Υλικό | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 19*12*2cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 270ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 52,5*32,8*3,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 43.6*20*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200G |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 24.5*19*2cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - σκληρό κέλυφος - χωρίς BPA |
| Μέσα υγρό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Τύπος | Θερμικό |
| Τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |