| Μέγεθος | ίντσα 13.5*13.5*2CM το /5.04 *5.04*0.55/κάθε πακέτο πάγου |
|---|---|
| Ικανότητας | 200 γ το /pcs/3oz/κάθε πακέτο πάγου |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας πήκτωμα (SAP) |
| Τύπος | Θερμική |
| Μέγεθος | 40x26x4cm |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπλε; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 21*10*5,2 εκ |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 110g |
| Εξωτερικό υλικό | Hdpe με σκληρό κέλυφος τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Σκόνη |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 21*11,6*3,8cm |
|---|---|
| Βάρος | 600G |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία προϊόντος | Διαβητικές φορητές πιό δροσερές τσάντες ινσουλίνης υφάσματος της Οξφόρδης με το πιό δροσερό τούβλο π |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 19*8.5cm |
| εσωτερικό προϊόν | δροσίζοντας τούβλο πάγου |
| Συνολικό βάρος | 400 γραμμάρια |
| μέγεθος τούβλου πάγου | 17.3*7*4cm |
| Μέγεθος | 25x20x3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Συνήθεια |
| Όνομα προϊόντων | σκληρό πλαστικό πακέτο πάγου πηκτωμάτων κοχυλιών για τους ανεμιστήρες |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Βάρος | 400g |
| Χρώμα | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Μέγεθος | 18*18*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 450 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 17.5*9*3.5 |
|---|---|
| Βάρος | 500 μιλ. |
| Εξωτερικό υλικό | Hdpe βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας πήκτωμα της SAP |
| Χρώματα | Το μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία προϊόντος | Διαβητικές φορητές πιό δροσερές τσάντες ινσουλίνης υφάσματος της Οξφόρδης με το πιό δροσερό τούβλο π |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 19*8.5cm |
| εσωτερικό προϊόν | δροσίζοντας τούβλο πάγου |
| Συνολικό βάρος | 400 γραμμάρια |
| μέγεθος τούβλου πάγου | 17.3*7*4cm |