| Μέγεθος | 23*19*4cm |
|---|---|
| Βάρος | 1200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Ονομασία προϊόντος | Πλαστικό παγωτό, παγωτό για ψύξη ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 21*13,5*1,5 ή προσαρμοσμένα |
| Δυναμικότητα | 560 ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 20*12*3,5cm |
|---|---|
| Βάρος | 600 ml |
| Εξωτερικό υλικό | πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας, εγκεκριμένο από την SGS |
| Μέσα υγρό | Ζελέ ψύξης, MSDS |
| Σημείο ψύξης | 0 μοίρες |
| Μέγεθος | 37.2*21.2*5.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1600g |
| Εξωτερικό υλικό | Εγκεκριμένο FDA HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Έξοχο απορροφητικό πολυμερές σφρίγος |
| Χρώματα | το μπλε χρώμα, μπορεί να προσαρμόσει |
| Μέγεθος | 3,5 x 3,5 ίντσες |
|---|---|
| Βάρος | 4 ουγγιές |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρωματιστά | Μπλε |
| Μέγεθος | 8*7,5*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 85 g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο, μπλε |
| εξωτερικό μέγεθος | 15*15*14cm |
|---|---|
| Εσωτερικό μέγεθος | 14*14*12cm |
| Αξεσουάρ | Πιό δροσερό πακέτο μορφής κυμάτων |
| Μέγεθος για το πακέτο πάγου | 14.5*11.5*4.8cm |
| Τύπος | Κρατήστε το κρύο δοχείων μπουκαλιών γάλακτος |
| εξωτερικό μέγεθος | 15*15*14cm |
|---|---|
| Εσωτερικό μέγεθος | 14*14*12cm |
| Αξεσουάρ | Πιό δροσερό πακέτο μορφής κυμάτων |
| Μέγεθος για το πακέτο πάγου | 14.5*11.5*4.8cm |
| Τύπος | Κρατήστε το κρύο δοχείων μπουκαλιών γάλακτος |
| Ονομασία προϊόντος | Πακέτα καταψύκτη επαναχρησιμοποιήσιμων χωρητικότητας 200ML Πιστοποιητικά SGS χωρίς Bpa |
|---|---|
| Μέγεθος | 17,8*12,2*1,4 εκ |
| Χωρητικότητα | 200 ml |
| OEM | Ναί |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 19.5*13*4cm |
|---|---|
| Βάρος | 430g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | PCM |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |