| Μέγεθος | 15*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| Έξω Υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Μέσα Υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένη |
| Μέγεθος | 34*23*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 35.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | Hdpe βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | Το μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | τζελ ψυκτικό υγρό |
| Χρώμα | ζωηρόχρωμος συνήθεια |
| Τύπος | Μονωμένα |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 63*47.5*43cm |
| Διά μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 56.8*41.5*40.2cm |
| Ικανότητα για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 94 Λ |
| Εξωτερικό υλικό | PE |
| Ονομασία προϊόντος | Ιατρικό κρυογόνο κιβώτιο μόνωσης εξοπλισμών VPU για την αποθήκευση εμβολίων |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 43.5x35x31cm |
| Εσωτερική διάσταση | 33x24x18.5cm |
| Δυναμικότητα | 14.5L |
| Βάρος | 6 κιλά |
| Μέγεθος | 38.5x20x2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1200 γρ |
| εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | Συνήθεια |
| Μέγεθος | 26*26*2,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1300 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |