| Μέγεθος | Δεχτείτε τη συνήθεια |
|---|---|
| Βάρος | 50-100 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινος |
| Ονομασία του προϊόντος | Μη τοξική συσκευασία PCM ψύξης με ζελέ για τρόφιμα |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Μέγεθος | 30*30*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 15*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 100G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | Σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Όνομα προϊόντων | Μεγάλο επαναχρησιμοποιήσιμο μπλε πηκτωμάτων πάγου τούβλο πάγου πακέτων πλαστικό με το CE/το FDA Sppr |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.5*11.5*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ναι |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Μέγεθος | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 150g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | κόκκινος |
| Μέγεθος | 10,8*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο |
| Μέγεθος | 21*10*3,5cm |
|---|---|
| Βάρος | 450G 600G |
| Εξωτερικό υλικό | Απαλλαγμένο από BPA HDPE τροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπερ-απορροφητικό πολυμερές SAP |
| Χρώματα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία προϊόντος | Προσπάθησα επίσης να συνδέσω δύο άδεια μπουκάλια. |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*6*3cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 330ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |