| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| εξωτερικό μέγεθος | 15*15*14cm |
|---|---|
| Εσωτερικό μέγεθος | 14*14*12cm |
| Αξεσουάρ | Τούβλο πάγου μητρικού γάλα |
| Εξωτερικό υλικό του τούβλου πάγου | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό του τούβλου πάγου | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Μέγεθος | 33.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 16.8*8.8*1.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 200 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | ψυκτικό τζελ |
| χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 22.5*18.5*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 17.5*12.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 450g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 21*10*5,2 εκ |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 600 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό σκόνη - Υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
| Τύπος | Διατηρείτε τα κουτιά από μπουκάλια γάλακτος κρύα |
| Μέγεθος | 14,5*11,5*4,8 εκ |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 480 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό σκόνη - Υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
| Τύπος | Θερμικό |