| Εσωτερικό υλικό | Πολυουρεθάνη |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Ζαρωμένο εξαγωγή χαρτοκιβώτιο |
| Εξωτερικό μέγεθος | 440*440*450mm |
| Εσωτερικό μέγεθος | 320*320*320mm |
| PU πάχος | 60 χιλιοστά |
| Εσωτερικό υλικό | PU επιτροπές αφρίσματος ή VPU |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Άσπρο σαφές πλαστικό κοχύλι |
| Εξωτερικό μέγεθος | 87,8*65,7*79,6 εκ |
| Εσωτερικό μέγεθος | 75*53,5*65 εκ |
| Εσωτερικός όγκος | 260 Λ |
| Εσωτερικό υλικό | PU επιτροπές αφρίσματος ή VPU |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Άσπρο σαφές πλαστικό κοχύλι |
| Εξωτερικό μέγεθος | 122*69*80 εκατ. |
| Εσωτερικό μέγεθος | 109*56*66 εκατ. |
| Εσωτερικός όγκος | 402 Λ |
| Εσωτερικό υλικό | PU επιτροπές αφρίσματος ή VPU |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Άσπρο σαφές πλαστικό κοχύλι |
| Εξωτερικό μέγεθος | 87.8*65.7*79.6 εκατ. |
| Εσωτερικό μέγεθος | 75*53.5*65 εκατ. |
| Εσωτερικός όγκος | 260 Λ |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμόστε το φορητό κιβώτιο μεταφορέων εμβολίων 4L μικρό για την αποθήκευση 2-8 Γ |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 23*17*17 εκ |
| Εσωτερική διάσταση | 21*14*14 εκ |
| Δυναμικότητα | 4L |
| Βάρος | 1 κιλό |
| Μέγεθος | 14,5*11,5*4,8 εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 25,8*19,2*3,8cm; 20*16,6*3,8 εκ. 15,7*10,3*3,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000g, 750g, 350g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 3500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 26.8*14.5*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 750g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 17.5*12.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 450g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |