| Μέγεθος | 40*26*4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υγρά ψύξης |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 30*20*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία προϊόντος | COem επαναχρησιμοποιήσιμο πακέτο πάγου τούβλου πάγου μεσημεριανού γεύματος πιό ψυχρό εξαιρετικά λεπτ |
|---|---|
| Μέγεθος | 19*12.5*1cm ή προσαρμοσμένος |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Κωδικός ΕΣ | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Μέγεθος | 19*7*1 εκ |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 100 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Όνομα προϊόντων | σκληρό πλαστικό πακέτο πάγου πηκτωμάτων κοχυλιών για τους ανεμιστήρες |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Βάρος | 400G |
| Χρώμα | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | σκληρό πλαστικό πακέτο πάγου πηκτωμάτων κοχυλιών για τους ανεμιστήρες |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Βάρος | 400G |
| Χρώμα | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Μέγεθος | 27*2,5 εκ |
|---|---|
| βάρος | 860 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 62*42*3,4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 7500 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπλε; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία προϊόντος | Προσπάθησα επίσης να συνδέσω δύο άδεια μπουκάλια. |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*6*3cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 330ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |