| Μέγεθος | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Ονομασία προϊόντος | Τετράγωνες επαναχρησιμοποιήσιμες παγοσκευές για ψυγεία, μη τοξικές ψυκτικές τσάντες παγοσκευές για κ |
|---|---|
| Μέγεθος | 125*125*12 χιλιοστά |
| Δυναμικότητα | 150ML |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Ονομασία προϊόντος | OEM 220ml BPA δωρεάν σκληρό πλαστικό τζελ ψυγείο κουτί μπλε παγωτό παγωτό πακέτο για παιδιά ψύξη τσά |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*9*2cm,220ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE χωρίς BPA |
| Εσωτερικό υλικό | Ζελέ ψύξης SAP |
| Μέγεθος | Διάμετρος:2,5cm Μήκος:20cm |
|---|---|
| Βάρος | 80g / τεμ |
| εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρωματιστά | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |
| Μέγεθος | 35*22*3cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | σύμφωνα με την θερμοκρασία σας |
| Χρώματα | Μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί, η MOQ είναι 3000pcs |
| Πιστοποιητικά | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| Μέγεθος | 34,8*22,4*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | πακέτο πάγου πηκτωμάτων 25*20*1cm εξαιρετικά λεπτό για τα τρόφιμα, επαναχρησιμοποιήσιμο τούβλο πάγου |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*20*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Φορητό πτυσσόμενο ιατρικό δροσερό πιό δροσερό παγοκιβώτιο στρατοπέδευσης κιβωτίων ελαφρύ 25 λίτρα |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Τσάντα υφασμάτων υφάσματος της Οξφόρδης |
| Εσωτερικό υλικό | Εσωτερικό υλικό |
| Εξωτερικό μέγεθος | 45.5*34*35cm |
| Εσωτερικό μέγεθος | 38*27*25cm |
| Ονομασία προϊόντος | 350 g Hard Shell Πλαστική τσάντα για πικνίκ Cool Packs παγοκύστες Καταψύκτη Τούβλα πάγου |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1,4 εκ |
| Δυναμικότητα | 350 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό hdpe ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Όνομα προϊόντων | Επαναχρησιμοποιήσιμα μακράς διαρκείας κρύα πακέτα ψυκτήρων για το δοχείο ψύξης, τσάντες μεσημεριανού |
|---|---|
| Μέγεθος | 22.5*13.5cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Ικανότητα | 500ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |