| Μέγεθος | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200G |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Όνομα προϊόντων | 200ML κυμάτων μορφής δροσερά τσαντών πάγου τούβλα πηκτωμάτων πάγου πακέτων επαναχρησιμοποιήσιμα για |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Όνομα προϊόντων | Mini Fit And Fresh Cool Bag Ice Packs Μεσημεριανό Παγότουβλα για Παιδιά Φορητή τσάντα |
|---|---|
| Μέγεθος | 12*7.8*2cm |
| Ικανότητα | 150 ml |
| εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA |
| Εσωτερικό Υλικό | Χυμός δέντρου |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμόστε το πιό δροσερό τούβλο πάγου πακέτων πάγου ψυκτήρων υποκατάστατων πάγου για τη δροσερή τσ |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ML |
| COem | ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 14,5*11,5*4,8cm ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ικανότητα | 380 ml |
| Τύπος | Θερμικός |
| Χρώμα | ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΛΕ ΚΙΤΡΙΝΟ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 27*2,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 860 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 2600g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| μέγεθος | 38.5x20x2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1200g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Συνήθεια |
| Όνομα προϊόντων | Άμεσος παγώματος πακέτων δροσίζοντας πάγου φορητός δροσίζοντας φραγμός πιάτων τούβλου ευτηκτικός κρύ |
|---|---|
| Μέγεθος | 21.7*15.8*2 εκατ. ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 550ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | Σφρίγος |
| Όνομα προϊόντων | Θήκη Cooler Travel Protector Cooler Bag PCM Ice Pack Keeping Insulin Active |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.5*7*4cm, 19*8*4.5cm, 20*9*5cm |
| Volum | 300g, 320g, 350g |
| Χρήση | ινσουλίνη, εμβόλιο, δοχείο ψύξης ιατρικής |
| Υλικό | HDPE+SAP/CMC/PCM |