| Μέγεθος | 22.5x18.5x3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Συνήθεια |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμόστε το υποκατάστατο πάγου ψυγείου ψύξης παγοκύστη παγότουβλο για δροσερή σακούλα |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
| Χωρητικότητα | 200 ml |
| OEM | Ναί |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 30*20*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα ινσουλίνης, πιό δροσερό παγοκιβώτιο εμβολίων τσαντών με την ψύξη του λογότυπου εκτύπωσης τούβ |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 19*8.5cm |
| εσωτερικό προϊόν | δροσίζοντας τούβλο πάγου |
| Συνολικό βάρος | 400g |
| μέγεθος τούβλου πάγου | 17.3*7*4cm |
| Ονομασία προϊόντος | OEM 220ml BPA δωρεάν σκληρό πλαστικό τζελ ψυγείο κουτί μπλε παγωτό παγωτό πακέτο για παιδιά ψύξη τσά |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*9*2cm,220ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE χωρίς BPA |
| Εσωτερικό υλικό | Ζελέ ψύξης SAP |
| Μέγεθος | 25*15*3,5 εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | σύμφωνα με την θερμοκρασία σας |
| Χρώματα | Μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί, η MOQ είναι 3000pcs |
| Πιστοποιητικά | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| Ονομασία προϊόντος | 200 ml μη τοξικό άκαμπτο πλαστικό ψυγείο ψυγείο παγοθήκη ψυγείο τούβλο πάγου για σακούλα μεσημεριανο |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Τροφίμων πλαστικός νάυλον επαναχρησιμοποιήσιμος πακέτων πάγου τσαντών μητρικού γάλα τυλιγμένος στο κ |
|---|---|
| Μέγεθος | 18.6*10.3cm, 22.5*13.5cm |
| Ικανότητα | 250ml, 500ml |
| Εξωτερικό υλικό | Νάυλον pe |
| εσωτερικό υλικό | PCM |
| Μέγεθος | 22.5x18.5x3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Συνήθεια |
| Μέγεθος | 23*19*4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1200 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| εσωτερικό υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |