| Όνομα προϊόντων | Φορητό θερμικό μπλε δροσερό τούβλο πάγου μεσημεριανού γεύματος πακέτων πάγου τσαντών συνήθειας για τ |
|---|---|
| Μέγεθος | 10,8*5,8*2 εκ |
| Ικανότητα | 100ML |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | 28*12*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 800g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 34,8*22,4*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1800 - 2000 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Ο FDA ενέκρινε το HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | Μπλε |
| Μέγεθος | 43.8**20*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC PCM |
| Χρώματα | Μπλε |
| Μέγεθος | 34.8*22.4*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Όνομα προϊόντων | Το μεγάλο σκληρό επαναχρησιμοποιήσιμο φορητό ψυγείο συνήθειας μπορεί να πιει το πιό δροσερό τούβλο γ |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*13*8cm |
| Volum | 1500ml |
| Χρήση | Η μπύρα, κρασί μπορεί πιό δροσερός κάτοχος |
| Υλικό | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 34,8*22,4*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1800 - 2000 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Ο FDA ενέκρινε το HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | Μπλε |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμόστε το πιό δροσερό τούβλο πάγου πακέτων πάγου ψυκτήρων υποκατάστατων πάγου για τη δροσερή τσ |
|---|---|
| μέγεθος | 15*10*2cm |
| Ικανότητα | 200ML |
| COem | ΝΑΙ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Ονομασία του προϊόντος | Φορητό επαναχρησιμοποιήσιμο κρατητήρι μπύρας ψυκτικό παγοσίδηρο 90Ml υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*2,5cm ή προσαρμοσμένα |
| Περιβαλλοντικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Μέγεθος | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |