| Όνομα προϊόντων | Γεμισμένα νερό πάγου πακέτων δροσίζοντας πακέτα πάγου τούβλου ψυκτήρων πιό δροσερά για τις πιό δροσε |
|---|---|
| Μέγεθος | 18*10.5*3cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | Ναι |
| ικανότητα | 450ML |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 34,8*22,4*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1800 - 2000 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Ο FDA ενέκρινε το HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε |
| Όνομα προϊόντων | Υψηλός - ποιοτικό HDPE πλαστικά 600g τούβλα πάγου πηκτωμάτων που δροσίζουν για τα τρόφιμα και το ποτ |
|---|---|
| Μέγεθος | 21.8*15*3cm |
| Βάρος | 600g |
| Υλικό | HDPE πλαστικό με το δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| χρώμα | Δεχτείτε τη συνήθεια |
| size&capacity | 26.5*9.7*4.2cm, 650ml |
|---|---|
| Τύπος | Θερμικός |
| Χρώμα | ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΠΛΕ ΚΙΤΡΙΝΟΣ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| εσωτερικό υγρό | SAP ή CMC |
| Μέγεθος | 34,8*22,4*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1800 - 2000 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Ο FDA ενέκρινε το HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε |
| Μέγεθος | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 36x21x1,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1100 γρ |
| εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρωματιστά | έθιμο |
| Μέγεθος | 34,8*22,4*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1800 - 2000 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Ο FDA ενέκρινε το HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε |
| Όνομα προϊόντων | Ελεύθερο σκληρό Shell HDPE πλαστικό 200Ml BPA δροσίζει τα πιό δροσερά τούβλα πάγου πακέτων πάγου τσα |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Χωρητικότητα | 200ml |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |