| Μέγεθος | 27*2,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 860 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία προϊόντος | Εργοστάσιο Προσαρμογή υψηλής ποιότητας επίπεδη ψυγείο πάγου τούβλο ψυγείο γεύματος παγάκι πάγου με χ |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*11*2cm ή προσαρμοσμένα |
| Δυναμικότητα | 300 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμόστε τα παγωτά παγωτά παγωτά παγωτά για μεσημεριανό γεύμα θερμικά παγωτά |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*1.5cm ή προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 200 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Ονομασία προϊόντος | Αποθήκευση χωρίς BPA Τροφίμων Μεγάλης διάρκειας παγοκύστες Cool Bag Ice Bricks SAP Inner Material |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1,4 εκ |
| Ικανότητα | 350ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Όνομα προϊόντων | Εξαιρετικά λεπτό επαναχρησιμοποιήσιμο μπλε πηκτωμάτων πάγου τούβλο πάγου πακέτων πλαστικό με την έγκ |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.5*11.5*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | Ναι |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Μέγεθος | 40.7*23.6*6cm, 37.2*21.2*5.2cm μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 40*26*4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υγρά ψύξης |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 33*11*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 580g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 33*11*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 580g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200G |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |