| Μέγεθος | 20*12*3.5cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Όνομα προϊόντων | σκληρό πλαστικό πακέτο πάγου πηκτωμάτων κοχυλιών για τους ανεμιστήρες |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Βάρος | 400g |
| Χρώμα | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Μέγεθος | 29*25*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | ψυκτικό τζελ |
| χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 21*10*3.5cm 20*12*3.5 |
|---|---|
| Βάρος | 450G 600G |
| Εξωτερικό υλικό | Απαλλαγμένο από BPA HDPE τροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπερ-απορροφητικό πολυμερές SAP |
| Χρώματα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Το κατάλληλο & φρέσκο δροσερό πιό δροσερό λεπτό δοχείο ψύξης καλαθακιών με φαγητό πηκτωμάτων συσκευά |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*20*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 25*20*3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | λευκό, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Βάρος | 100g |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC PCM ψυκτικό |
| Χρώματα | κόκκινο, μπλε, κίτρινο, μπορεί να προσαρμοστεί. |
| Πιστοποιητικά | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκεκριμένο από τον FDA, επαναχρησιμοποιούμενες άκαμπτες λεπτές παγοκύστες παγωτού τζελ για τσάντα μ |
|---|---|
| Μέγεθος | 14.5*9.8*2cm ή προσαρμοσμένος |
| χωρητικότητα | 230ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Ονομασία προϊόντος | Σκληρές πλαστικές παγοκύστες HDPE ποιότητας τροφίμων για δροσερή τσάντα μεσημεριανού γεύματος |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1,4 εκ |
| Χωρητικότητα | 350 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | Χυμός δέντρου |
| Ονομασία προϊόντος | Περιβαλλοντικά φιλικά μη τοξικά άκαμπτα πλαστικά αναψυκτέα μπλε παγάκια 200 ml ψύκτες παγάκια |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |