| Όνομα προϊόντων | Cool Coolers Slim επαναχρησιμοποιήσιμες παγοκύστες τζελ για κουτιά μεσημεριανού γεύματος, τσάντες γε |
|---|---|
| Μέγεθος | 13,3*12,7*1,3cm ή προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 160ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Μέγεθος | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 350G |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 19.5*13*4cm |
|---|---|
| Βάρος | 430g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | PCM |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 8*7,5*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 85 g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο, μπλε |
| Μέγεθος | 10*5,8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | μπλε, κόκκινο, ροζ, μωβ, προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | 21*10*5,2 εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | Σκόνη |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος συσκευασίας | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 4200g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί. |
| Μέγεθος | 7*7*1.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 45G |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 22,5*18,5*3,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Ζελέ ψύξης / SAP / CMC / PCM |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 40*26*4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υγρά ψύξης |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |