| Μέγεθος | 25*20*3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 800 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | μη τοξικό ψυκτικό |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 21*10*5,2 εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | Σκόνη |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| τύπος συσκευασίας | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 21*10*5,2 εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | Σκόνη |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| τύπος συσκευασίας | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 10*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 160g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο |
| Όνομα προϊόντων | Πλαστικό παγωμένο τζελ με έγχυση νερού ποιότητας τροφίμων παγότουβλο για ψύξη μπύρας |
|---|---|
| Μέγεθος | 21*10*5,2 εκ |
| Ικανότητα | 600 ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | Ψυκτική σκόνη |
| Μέγεθος | 30*20*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Ψύξη SAP / CMC / PCM |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 3500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 52,5*32,8*3,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| εσωτερικό υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπλε; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 40*26*4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υγρά ψύξης |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 22,5*18,5*3,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Ζελέ ψύξης / SAP / CMC / PCM |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |