| Όνομα προϊόντων | Μίνι λεπτοί φραγμοί πάγου Refreezable πακέτων πάγου μικρών παιδιών πηκτωμάτων μορφής μαξιλαριών ποδι |
|---|---|
| Μέγεθος | 14*7.5*1cm |
| Ικανότητα | 90ml |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Υλικό | HDPE+SAP |
| Χρήση | Κρατήστε το Τρόφιμο και τα Ποτά Ψυχρά |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Διαρκής |
| Ασφάλεια | Μη τοξικό και χωρίς BPA |
| Δυναμικότητα | 1.2L |
| Θερμοκρασία | 0°C, -5°C, -10°C, -15°C, -20°C, -25°C |
| Όνομα προϊόντων | Τα ψυγεία δροσίζουν το πιό δροσερό υποκατάστατο πάγου πακέτων μεσημεριανού γεύματος της θερμικής τσά |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*9*2cm, 220ml |
| Ικανότητα | 220ml |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP που δροσίζει το πήκτωμα |
| Μέγεθος | 14,5*11,5*4,8 εκ |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 480 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό σκόνη - Υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 24.5*19*2cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - σκληρό κέλυφος - χωρίς BPA |
| Μέσα υγρό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Τύπος | Θερμικό |
| Τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |
| Βάρος | 70g |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC PCM |
| Χρώματα | κόκκινο, μπλε, κίτρινο, μπορεί να προσαρμοστεί. |
| Πιστοποιητικά | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Όνομα προϊόντων | Συνήθειας 100ML καλά ζωηρόχρωμα Apple πακέτα πάγου μορφής δροσερά πιό δροσερά λεπτά για το καλαθάκι |
|---|---|
| Μέγεθος | 10*2cm, 100ml ή προσαρμοσμένος |
| COem | Ναι |
| Κώδικας HS | 3824999990 |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Μη τοξική HDPE πλαστική 600ml φιάλη πακέτων πάγου για την ψύξη ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 18.5*11.7*3.3cm |
| Ικανότητα | 600ml |
| Χρώμα | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Μέγεθος | 25*20*3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 800 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | μη τοξικό ψυκτικό |
| Χρώματα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Σχεδιασμός | Σλιπ και Ελαφρύ |
|---|---|
| Χρήση | Κρατήστε το Τρόφιμο και τα Ποτά Ψυχρά |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 λίβρες |
| Δυνατότητα | Επαναχρησιμοποιήσιμος |