| Μέγεθος | 22,5*18,5*3,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Ζελέ ψύξης / SAP / CMC / PCM |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 21*10*5,2 εκ |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 600 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό σκόνη - Υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
| Τύπος | Διατηρείτε τα κουτιά από μπουκάλια γάλακτος κρύα |
| Μέγεθος | 13.5*13.5*2 εκατ. |
|---|---|
| Βάρος | 200g / PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Μέγεθος | 21*11,6*3,8 m |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | μη τοξικό ψυκτικό |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 150 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | κόκκινο / μπλε / κίτρινο / ροζ / μωβ |
| Μέγεθος | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό Υλικό | PCM |
| Χρώμα | διάφανο λευκό με μπλε υγρό; custom |
| Μέγεθος | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 18*14*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 450g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |