| Μέγεθος | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Όνομα προϊόντων | Μη καυστικός φραγμός πάγου παγολεκανών πικ-νίκ επαναχρησιμοποιήσιμος ευτηκτικός κρύος για το πάγωμα |
|---|---|
| Διάσταση | 14.3*7.7*3.8cm, 17.3*9.6*3.8cm, 21*11.6*3.8cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | Ναι |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | HDPE μορφής 400ml συνήθειας σκληρός πλαστικός ευτηκτικός τυλιγμένος στο κρύο πιό δροσερός φραγμός πά |
|---|---|
| Μέγεθος | 17*9*3 εκατ. ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 400ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Ονομασία προϊόντος | Τροφικά στερεά πλαστικά, επαναχρησιμοποιήσιμα παγάκια, ψυγεία, παγάκια για μεσημεριανό κουτί. |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμόστε το πιό δροσερό τούβλο πάγου πακέτων πάγου ψυκτήρων υποκατάστατων πάγου για τη δροσερή τσ |
|---|---|
| μέγεθος | 15*10*2cm |
| Ικανότητα | 200ML |
| COem | ΝΑΙ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Ελεύθερο σκληρό Shell HDPE πλαστικό 200Ml BPA δροσίζει τα πιό δροσερά τούβλα πάγου πακέτων πάγου τσα |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Χωρητικότητα | 200ml |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | Το FDA ενέκρινε το μη τοξικό χαριτωμένο πάγου πακέτων τροφίμων πακέτο φραγμών πάγου χρήσης πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*2.7cm ή προσαρμοσμένος |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Υγιεινής διατροφής βαθμού καλοί επαναχρησιμοποιήσιμοι παιδιών πάγου πακέτων ζωικοί φραγμοί πάγου μορ |
|---|---|
| Μέγεθος | 18*2.5cm, 210ml |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | Φιλικοί ζωηρόχρωμοι φραγμοί πάγου Eco συνήθειας για τη δροσερή μορφή κιβωτίων 100Ml Apple |
|---|---|
| μέγεθος | 10*2cm, 100ml |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμόστε 200ML μίνι ψυγείο ψύχραιμα γεύμα τζελ παγωτό πακέτα για κατεψυγμένα τρόφιμα σε ψυγείο σα |
|---|---|
| Μέγεθος | 16,5*8,8*1,5 εκ |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό hdpe ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |