| Όνομα προϊόντων | Το FDA ενέκρινε το θερμικό σκληρό πακέτο πάγου φραγμών 260Ml εξαιρετικά λεπτό για την πιό δροσερή τσ |
|---|---|
| Μέγεθος | 18.5*17.5*1.2cm, 260ml |
| Κώδικας HS | 3824999990 |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Μέγεθος | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 150g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| ΧΡΩΜΑΤΑ | Κόκκινο |
| Μέγεθος | 229*168*64mm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 1200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό σκόνη - Υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
| Τύπος | Διατηρείτε τα κουτιά από μπουκάλια γάλακτος κρύα |
| Μέγεθος | 20*12*3.5cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 12*7,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 150g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | Δεχτείτε τη συνήθεια |
|---|---|
| Βάρος | 50-100 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινος |
| Όνομα προϊόντων | 200ML κυμάτων μορφής δροσερά τσαντών πάγου τούβλα πηκτωμάτων πάγου πακέτων επαναχρησιμοποιήσιμα για |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| εξωτερικό μέγεθος | 15*15*14cm |
|---|---|
| Εσωτερικό μέγεθος | 14*14*12cm |
| Αξεσουάρ | Τούβλο πάγου μητρικού γάλα |
| Εξωτερικό υλικό του τούβλου πάγου | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό του τούβλου πάγου | Δροσίζοντας πήκτωμα |