| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμόστε τα τρόφιμα Εγκρίνετε ψυγείο νερού από πλαστικό HDPE για ψύξη ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 18.5*11.7*3.3cm |
| Δυναμικότητα | 600 ml |
| Χρώμα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 3500g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Ονομασία προϊόντος | Αντικατάστατο πάγου ψυκτικά ψυγεία αδύναμα γεύματα παγωτά πακέτα αποτρεπτικά για δοχεία τροφίμων |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*13*1,5cm |
| Δυναμικότητα | 300 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Επαναχρησιμοποιήσιμο πλαστικό HDPE χωρίς BPA |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Βάρος | 100g |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο, προσαρμοσμένο. |
| Πιστοποιητικά | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Όνομα προϊόντων | Μίνι πολύχρωμες παγοκύστες φαγητού 150 ml για ψύκτες Δροσερές σακούλες με πάγο μεγάλης διάρκειας |
|---|---|
| Μέγεθος | 12*7.8*2cm |
| Ικανότητα | 150ML |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | 12*7,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 150g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 13.5*13.5*2 εκατ. |
|---|---|
| Βάρος | 200g / PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |