| Μέγεθος | 21*10*5,2 εκ |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 600 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | SAP - Υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
| Τύπος | Διατηρείτε τα κουτιά από μπουκάλια γάλακτος κρύα |
| Όνομα προϊόντων | Ψυκτήρων πλαστικό παγοκιβώτιο τούβλου γάλακτος πιό δροσερό που κρατά φρέσκο με το πιστοποιητικό FDA |
|---|---|
| Μέγεθος | 20.5*10*5.5 εκατ. |
| Ικανότητα | 600ML |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας σκόνη |
| Ονομασία προϊόντος | 350 g Hard Shell Πλαστική τσάντα για πικνίκ Cool Packs παγοκύστες Καταψύκτη Τούβλα πάγου |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1,4 εκ |
| Δυναμικότητα | 350 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό hdpe ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Μέγεθος | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 130g / PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Ονομασία προϊόντος | Μπλε φορητή ψυκτική τσάντα παγωτό πακέτο επαναχρησιμοποιήσιμες παγωτές τσάντες |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | 10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 100G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | ΚΟΚΚΙΝΟΣ |
| Μέγεθος | Διάμετρος:2,5cm Μήκος:20cm |
|---|---|
| Βάρος | 80g / τεμ |
| εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρωματιστά | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |
| Μέγεθος | 20*12*3,5cm |
|---|---|
| Βάρος | 600 ml |
| Εξωτερικό υλικό | πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας, εγκεκριμένο από την SGS |
| Μέσα υγρό | Ζελέ ψύξης, MSDS |
| Σημείο ψύξης | 0 μοίρες |
| Όνομα προϊόντων | Επαναχρησιμοποιήσιμα χαριτωμένα μπύρας δροσερά τσαντών πάγου πακέτων πακέτα πάγου pe πλαστικά γεμισμ |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό pe |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Όνομα προϊόντων | Βαθμός πακέτα cOem/τροφίμων ODM πάγου ψυγείων μεσημεριανού γεύματος πάγου Bento εξαιρετικά λεπτά για |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.2*10.5*1cm |
| Ικανότητα | 150ml |
| Εξωτερικό υλικό | επαναχρησιμοποιήσιμο HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC ή PCM |