| Μέγεθος | 18*9,5*2,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 350 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό σκληρό περίβλημα HDPE ποιότητας τροφίμων, χωρίς BPA |
| Εσωτερικό liquild | Τζελ ψύξης - SAP CMC ή PCM |
| Χρώματα | λευκό |
| Ονομασία προϊόντος | Υπερ-απορροφητικό πολυμερές επαναχρησιμοποιήσιμο ψυκτικό σάκο παγωτό πακέτα φρέσκα τρόφιμα για σακού |
|---|---|
| Μέγεθος | 16,5*8,8*1,5 εκ |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Επαναχρησιμοποιήσιμο πλαστικό HDPE χωρίς BPA |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Μέγεθος | 18*9,5*2,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 350 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό σκληρό περίβλημα HDPE ποιότητας τροφίμων, χωρίς BPA |
| Εσωτερικό liquild | Τζελ ψύξης - SAP CMC ή PCM |
| Χρώματα | Λευκό |
| Μέγεθος | 21*10*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 450g |
| Έξω Υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Μέσα Υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκεκριμένο από τον FDA 230ml Cool Bag Ice Packs Plastic Ice Brick for Lunch Bag |
|---|---|
| Μέγεθος | 14.5*9.8*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Χωρητικότητα | 230ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Όνομα προϊόντων | Έξοχα απορροφητικά κρύα πακέτα 200ML ψυκτήρων πακέτων πάγου πολυμερών δροσερά τσαντών |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200 ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Μέγεθος | 21*10*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 450ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liqulid | Super Απορροφητικό Πολυμερών |
| Τύπος | Θερμική |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Ικανότητας | 200ML |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας πήκτωμα (SAP) |
| Τύπος | Θερμική |
| Μέγεθος | 8*7,5*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 85 g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο, μπλε |
| Μέγεθος | 10,8*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο |