| Ονομασία προϊόντος | Το εργοστάσιο προσαρμόζει τα υλικά ιατρικά πιό δροσερά κιβώτια υφάσματος της Οξφόρδης με τη VIP επιτ |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 47*31*36.5cm |
| Εσωτερική διάσταση | 36*22*25cm |
| Δυναμικότητα | 19.8L |
| Βάρος | 3 κιλά |
| Μέγεθος | 35*22*3 εκατοστά |
|---|---|
| Βάρος | 1800 g / PCS |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |
| Όνομα προϊόντων | Το φθηνότερο διαφημιστικό φορητό τζελ δώρου παγωμένο πακέτο μεσημεριανού γεύματος για μεσημεριανό κο |
|---|---|
| Μέγεθος | 17,8*12,2*1,2cm ή προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 200ml |
| COem | Ναι |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | 25 επαναχρησιμοποιήσιμα πακέτα θερμότητας μικροκυμάτων Usableness βαθμού για τη θέρμανση του μεσημερ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30*20*2cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| εσωτερικό υλικό | 25 βαθμός, 55 βαθμός, 80 βαθμός PCM |
| Όνομα προϊόντων | Το FDA ενέκρινε το μη τοξικό χαριτωμένο πάγου πακέτων τροφίμων πακέτο φραγμών πάγου χρήσης πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*2.7cm ή προσαρμοσμένος |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Επαναχρησιμοποιήσιμα χαριτωμένα μπύρας δροσερά τσαντών πάγου πακέτων πακέτα πάγου pe πλαστικά γεμισμ |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό pe |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Όνομα προϊόντων | Mini Fit And Fresh Cool Bag Ice Packs Μεσημεριανό Παγότουβλα για Παιδιά Φορητή τσάντα |
|---|---|
| Μέγεθος | 12*7.8*2cm |
| Ικανότητα | 150 ml |
| εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA |
| Εσωτερικό Υλικό | Χυμός δέντρου |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα ινσουλίνης, πιό δροσερό παγοκιβώτιο εμβολίων τσαντών με την ψύξη του λογότυπου εκτύπωσης τούβ |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 19*8.5cm |
| εσωτερικό προϊόν | δροσίζοντας τούβλο πάγου |
| Συνολικό βάρος | 400g |
| μέγεθος τούβλου πάγου | 17.3*7*4cm |
| Όνομα Προϊόντος | Κατάλληλα & φρέσκα δροσερά πακέτα πάγου μεσημεριανού γεύματος δοχείων ψύξης λεπτά |
|---|---|
| Υλικό | HDPE πλαστικό με το δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm 12.2*12.2*1.4cm 13.3*12.7*1.3cm |
| Βάρος | 130g 180g 160g |
| Χρώμα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Κατάλληλα & φρέσκα δροσερά πακέτα πάγου μεσημεριανού γεύματος δοχείων ψύξης λεπτά |
|---|---|
| Υλικό | HDPE πλαστικό με το δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm |
| Βάρος | 130g |
| Χρώμα | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |