| Μέγεθος | 19*19*1cm |
|---|---|
| Βάρος | 290g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | το μπλε, μπορεί να είναι customizd |
| Μέγεθος | 19*19*1 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 290 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 10,8*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 130 g / τεμ |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |
| Όνομα προϊόντων | Φορητή τσάντα αποθήκευσης μητρικού γάλα τσαντών μουμιών μονωμένη μωρό πιό δροσερή για 4 μπουκάλια |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 15*15*14cm |
| Εσωτερική διάσταση | 14*14*12cm |
| Βάρος | 400g |
| Μέσα | 380ml τούβλο πάγου |
| Μέγεθος | 170,3*9,6*3,8 m |
|---|---|
| Βάρος | 450 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | μη τοξικό ψυκτικό |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm 17.8*12.2*1.2cm 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 130 ml 200 ml 160 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Μέσα υγρό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Τύπος | Θερμικό |
| Όνομα προϊόντων | Διαβητικές φορητές πιό δροσερές τσάντες ινσουλίνης υφάσματος της Οξφόρδης με το πιό δροσερό τούβλο π |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 22*9.5*5cm |
| Εσωτερική διάσταση | 19*8*4cm |
| Βάρος | 400g |
| Μέσα | 350ml τούβλο πάγου |
| Όνομα προϊόντων | Πιό δροσερό κιβώτιο πάγου VPU θερμικό μονωμένο για μακρύ παγωτού παγωμένο τελευταία φορά |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 63x47.5x43cm |
| Εσωτερική διάσταση | 56.8x41.5x40.2cm |
| Ικανότητα | 95L |
| Βάρος | 11 κιλά |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμόστε ασφαλείς και μη τοξικές επαναχρησιμοποιήσιμες συσκευές θερμικού πάγου με υλικό αλλαγής φ |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm ή προσαρμοσμένο |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Μέγεθος | 15*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g / PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |