| Ονομασία προϊόντος | 1100ml γύρω από το επαναχρησιμοποιήσιμο μικρόκυμα πακέτων θερμότητας PCM για τα κατοικίδια ζώα |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*3cm, 1100ml |
| OEM | ΝΑΙ |
| Κωδικός HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό κοχύλι PP |
| Όνομα προϊόντων | Μεγάλα στρογγυλά επαναχρησιμοποιήσιμα πακέτα θερμότητας μικροκυμάτων PCM αλλαγή φάσης υλικά για τα κ |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*3cm, 1100ml |
| COem | ναι |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό κοχύλι PP |
| Ονομασία προϊόντος | FDA πλαστικό άμεση επαναχρησιμοποιήσιμη σακούλα πάγο παγωτό πακέτο για την αποθήκευση τροφίμων για κ |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκρίθηκε από την FDA πλαστική τσάντα άμεσης ψύξης παγωτό πακέτα ψυγείο μπλοκ πάγου τούβλο 200Ml |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Όνομα προϊόντων | Προωθητικά πακέτα θερμότητας προϊόντων επαναχρησιμοποιήσιμα με το αλλαγή φάσης υλικό PCM |
|---|---|
| μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
| COem | ΝΑΙ |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ΝΑΙ |
| Υλικό | HDPE+heating πήκτωμα |
| Όνομα προϊόντων | Τα ασφαλή μη τοξικά πακέτα θερμότητας μικροκυμάτων επαναχρησιμοποιήσιμα με MSDS/CPSIA εγκρίνουν |
|---|---|
| Μέγεθος | 13*2.8cm |
| COem | ΝΑΙ |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ΝΑΙ |
| Υλικό | HDPE+heating πήκτωμα |
| Όνομα προϊόντων | Δροσερό τσαντών πάγου πακέτο πάγου πηκτωμάτων τροφίμων πακέτων κατάλληλο & φρέσκο λεπτό επαναχρησιμο |
|---|---|
| Μέγεθος | 13.3*12.7*1.3cm |
| COem | Ναι |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | HDPE βαθμού τροφίμων πλαστικά ευτηκτικά κρύα πιάτα με SGS πηκτωμάτων εγκεκριμένο |
|---|---|
| Μέγεθος | 22*14*2 εκατ. ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 500ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Όνομα Προϊόντος | Χονδρικό 550ml επαναχρησιμοποιήσιμο ευτηκτικό θερμότητας πιάτων πακέτο πάγου αποθήκευσης pe πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*20*1.5cm ή προσαρμοσμένος |
| OEM | Ναί |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Ονομασία προϊόντος | Μη τοξικό πακέτο πηκτωμάτων τροφίμων ασφαλές PCM δροσίζοντας - δεχτείτε τη συνήθεια |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Βάρος | 400 γρ |
| Χρώμα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |