| Ονομασία του προϊόντος | Μη τοξική συσκευασία PCM ψύξης με ζελέ για τρόφιμα |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Όνομα Προϊόντος | Χονδρικά τροφίμων πακέτα θερμότητας βαθμού φορητά ανθεκτικά επαναχρησιμοποιήσιμα για τη μονωμένη τσά |
|---|---|
| Μέγεθος | 21*10*5.2cm ή προσαρμοσμένος |
| OEM | Ναί |
| Κωδικός ΕΣ | 3824999990 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμόστε τα ασφαλή και μη τοξικά επαναχρησιμοποιήσιμα πακέτα πάγου θερμότητας με το αλλαγή φάσης |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | Ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Ονομασία προϊόντος | Φιλικό προς το περιβάλλον μονωμένες επαναχρησιμοποιούμενες συσκευασίες θερμότητας Engery Storage Box |
|---|---|
| Μέγεθος | 21*10*5,2cm,600ml |
| OEM | Ναί |
| Κωδικός HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Ονομασία προϊόντος | 600ml Επαναχρησιμοποιήσιμη Eutectic Heat Plate Hdpe Heat Pack Θερμαντικό Gel εσωτερικά |
|---|---|
| Μέγεθος | 21*10*5,2cm,600ml |
| OEM | ΝΑΙ |
| Κωδικός HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | 200ml μη τοξικά ανθεκτικά πλαστικά επαναχρησιμοποιήσιμα πακέτα θερμότητας για το θερμικό καλαθάκι με |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | Ναι |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| Υλικό | HDPE+heating πήκτωμα |
| Όνομα Προϊόντος | hdpe 20*20*1.5cm τετραγωνικά επαναχρησιμοποιήσιμα σκληρά πακέτα πάγου αποθήκευσης θερμότητας πλαστικ |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*20*1.5cm ή προσαρμοσμένος |
| ODM | Καλώς όρισες |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | αλλαγή φάσης υλικό |
| Ονομασία προϊόντος | Επαναχρησιμοποιήσιμη Θέρμανση 55C Αλλαγή Φάσης Υλικού Heat Pack για μεσημεριανό γεύμα με θερμική σακ |
|---|---|
| Μέγεθος | 13*2.8cm |
| OEM | ΝΑΙ |
| Φιλικα προς το ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ | ΝΑΙ |
| Υλικό | HDPE+heating πήκτωμα |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκεκριμένο από τον FDA, επαναχρησιμοποιούμενες άκαμπτες λεπτές παγοκύστες παγωτού τζελ για τσάντα μ |
|---|---|
| Μέγεθος | 14.5*9.8*2cm ή προσαρμοσμένος |
| χωρητικότητα | 230ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 26*26*2,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |