| Όνομα προϊόντων | 200ml μη τοξικά ανθεκτικά πλαστικά επαναχρησιμοποιήσιμα πακέτα θερμότητας για το θερμικό καλαθάκι με |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | Ναι |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| Υλικό | HDPE+heating πήκτωμα |
| Όνομα Προϊόντος | hdpe 20*20*1.5cm τετραγωνικά επαναχρησιμοποιήσιμα σκληρά πακέτα πάγου αποθήκευσης θερμότητας πλαστικ |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*20*1.5cm ή προσαρμοσμένος |
| ODM | Καλώς όρισες |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | αλλαγή φάσης υλικό |
| Μέγεθος | 8*7,5*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 85 g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο, μπλε |
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Ονομασία προϊόντος | Επαναχρησιμοποιήσιμη Θέρμανση 55C Αλλαγή Φάσης Υλικού Heat Pack για μεσημεριανό γεύμα με θερμική σακ |
|---|---|
| Μέγεθος | 13*2.8cm |
| OEM | ΝΑΙ |
| Φιλικα προς το ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ | ΝΑΙ |
| Υλικό | HDPE+heating πήκτωμα |
| Μέγεθος | 15*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 26*26*2,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος | Μονωμένα |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 92.5*52.5*65cm |
| Διά μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 83*45*55cm |
| Ικανότητα για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 205 Λ |
| Εξωτερικό υλικό | Αδιάβροχο ύφασμα της Οξφόρδης |
| Μέγεθος | 34.8*22.4*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 34,8*22,4*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |