| Μέγεθος | 15.8*9.5*3.5 εκατ. |
|---|---|
| Ικανότητα | 400ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας πήκτωμα (SAP) |
| Τύπος | Θερμικός |
| Ονομασία προϊόντος | Αλλαγή φάσης υλικό HDPE πλαστικό 1700ml PCM μεγάλο παγοκιβώτιο πακέτων πάγου για το πιό δροσερό κιβώ |
|---|---|
| Μέγεθος | 39*23*2.5cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 1700ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | Αλλαγή φάσης υλικό |
| Όνομα προϊόντων | Μεγάλο επαναχρησιμοποιήσιμο μπλε πηκτωμάτων πάγου τούβλο πάγου πακέτων πλαστικό με το CE/το FDA Sppr |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.5*11.5*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ναι |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Μέγεθος | 18,5*17,5*1,2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 260g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Υγιεινής διατροφής βαθμού καλοί επαναχρησιμοποιήσιμοι παιδιών πάγου πακέτων ζωικοί φραγμοί πάγου μορ |
|---|---|
| Μέγεθος | 18*2.5cm, 210ml |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |
| Ονομασία προϊόντος | Σκληρό πλαστικό Πικνίκ Καλές παγωτό πακέτες Μίνι παγωτό πακέτα Υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
|---|---|
| Μέγεθος | 5*5cm |
| Περιβαλλοντικά φιλικό | Ναι. |
| Οργανωτής κατασκευής | Ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | Bpa ελεύθερο 100ML επαναχρησιμοποιήσιμο μίνι Apple μορφής χαριτωμένο πάγου τούβλο πάγου πακέτων πλασ |
|---|---|
| Μέγεθος | 10*2cm, 100ml |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Η θέρμανση μεσημεριανού γεύματος του επαναχρησιμοποιήσιμου θερμότητας πακέτων καυτού πηκτώματος pe B |
|---|---|
| Μέγεθος | 30*20*2cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| εσωτερικό υλικό | 25 βαθμός, 55 βαθμός, 80 βαθμός PCM |
| Μέγεθος | 3,5 x 3,5 ίντσες |
|---|---|
| Βάρος | 4 ουγγιές |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρωματιστά | Μπλε |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
|---|---|
| Εσωτερικό liquild | Γέλη |
| Χρώματα | κίτρινο |
| Πιστοποιητικά | SGS MSDS CPSIA FDA |
| τύπος συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο |