| Μέγεθος | 18*13*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 450 g / PCS |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |
| Όνομα προϊόντων | Πτυσσόμενη και φορητή τσάντα ώμων τσαντών εμβολίων πιό δροσερή |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 45.2*31.7*34.3cm |
| Εσωτερική διάσταση | 37.5*23.5*26.2cm |
| Ικανότητα | 24L |
| Βάρος | 3kg |
| Τύπος | Κουτί ψύξης ηλεκτρικής σκούπας |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για κουτί EPP | 58*38*54cm |
| Inter size για κουτί EPP | 53*30*47cm |
| Χωρητικότητα για κουτί EPP | 74.7L |
| εξωτερικό υλικό | Ύφασμα Oxford |
| Όνομα προϊόντων | Πτυσσόμενη και φορητή τσάντα ώμων τσαντών εμβολίων πιό δροσερή |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 45.2*31.7*34.3cm |
| Εσωτερική διάσταση | 37.5*23.5*26.2cm |
| Ικανότητα | 24L |
| Βάρος | 3kg |
| Όνομα προϊόντων | Κατάλληλα & φρέσκα δροσερά πακέτα πάγου μεσημεριανού γεύματος δοχείων ψύξης λεπτά |
|---|---|
| Υλικό | HDPE πλαστικό με το δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm |
| Βάρος | 130G |
| Χρώμα | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Ονομασία προϊόντος | Πλαστικό παγωτό, παγωτό για ψύξη ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 21*13,5*1,5 ή προσαρμοσμένα |
| Δυναμικότητα | 560 ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Όνομα προϊόντων | Κατάλληλα & φρέσκα δροσερά πακέτα πάγου μεσημεριανού γεύματος δοχείων ψύξης λεπτά |
|---|---|
| Υλικό | HDPE πλαστικό με το δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm |
| Βάρος | 130 γρ |
| Χρώμα | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Ονομασία του προϊόντος | Υψηλής αποδοτικότητας επαναχρησιμοποιήσιμα γλυκά παγωτό πακέτα χωρίς Bpa Κόκκινα παγωτό πακέτα σε σχ |
|---|---|
| Μέγεθος | 10*2cm |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Κώδικας Hs | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Το FDA ενέκρινε το επαναχρησιμοποιήσιμο εξαιρετικά λεπτό δροσίζοντας πακέτο πάγου στοιχείων πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 19*15*1.2cm, 260ml |
| Κώδικας HS | 3824999990 |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Όνομα προϊόντων | Φορητή τσάντα αποθήκευσης μητρικού γάλα τσαντών μουμιών μονωμένη μωρό πιό δροσερή για 4 μπουκάλια |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 15*15*14 εκ |
| Εσωτερική διάσταση | 14*14*12 εκ |
| Βάρος | 400g |
| Μέσα | 380ml τούβλο πάγου |