| Ονομασία προϊόντος | Υλικό αλλαγής φάσης PCM Επαναχρησιμοποιήσιμη ευτεκτική ψυχρή πλάκα με διάφορες εφαρμογές |
|---|---|
| Μέγεθος | 24.5*24.5*2.5cm ή προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 1200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Όνομα προϊόντων | Εγχθμένο HDPE μητρικού γάλα νερού μετακινούμενο σκληρό πλαστικό πιό δροσερό πακέτο πάγου |
|---|---|
| Μέγεθος | 20.5*10*5.5cm |
| Ικανότητα | 600ML |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας σκόνη |
| Όνομα προϊόντων | Μεταφορά 100ml γύρω από το πλαστικό παγοκιβωτίων πακέτο πηκτωμάτων κατόχων μπύρας πιό δροσερό για τα |
|---|---|
| Μέγεθος | 8.8*2cm, 100ml |
| Τύπος | Θερμικός |
| Χρήση | Τρόφιμα |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Ονομασία προϊόντος | Παγωτό σάκο μεσημεριανό παγωτό πακέτα, παγωτό τζελ πακέτο για ψυγεία, κουτί με φαγητό |
|---|---|
| Μέγεθος | 125x125x12mm ή προσαρμοσμένα |
| Δυναμικότητα | 160ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Όνομα προϊόντων | Επαναχρησιμοποιήσιμο δοχείο ψύξης κατόχων μπύρας ραβδιών πάγου κυλίνδρων βαθμού τροφίμων για το δοχε |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*2.5cm ή προσαρμοσμένος |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμόστε τα παγωτά παγωτά παγωτά παγωτά για μεσημεριανό γεύμα θερμικά παγωτά |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*1.5cm ή προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 200 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Όνομα προϊόντων | Ο ελεύθερος δροσερός πάγος πηκτωμάτων τσαντών BPA συσκευάζει το πιό δροσερό τούβλο με το δροσίζοντας |
|---|---|
| μέγεθος | 16.5*8.8*1.5cm |
| Ικανότητα | 200ML |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο επαναχρησιμοποιήσιμο hdpe BPA πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP που δροσίζει το πήκτωμα |
| Ονομασία προϊόντος | Αποθήκευση χωρίς BPA Τροφίμων Μεγάλης διάρκειας παγοκύστες Cool Bag Ice Bricks SAP Inner Material |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1,4 εκ |
| Ικανότητα | 350ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Όνομα προϊόντων | Μη τοξικός πλαστικός κάτοχος η πιό δροσερή SAP μπύρας βαθμού τροφίμων/CMC εσωτερικό υλικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 7.5*2.5cm ή προσαρμοσμένος |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| COem | Ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Φορητός τροφίμων αποθήκευσης κρασιού μπουκαλιών μπύρας κύβος Eco πάγου κατόχων πιό δροσερός φιλικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 7.5*2.5cm, 80ml |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ΝΑΙ |
| COem | ΝΑΙ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |