| Όνομα προϊόντων | 200ML επαναχρησιμοποιήσιμος ψυκτήρων πακέτων βαθμός τροφίμων πακέτων πάγου Bpa ελεύθερος κρύος |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.4cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ML |
| COem | ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | HDPE υλικά γεμισμένα νερό πακέτα πάγου της SAP για τις πιό δροσερές τσάντες |
|---|---|
| Μέγεθος | 18*10.5*3cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Ικανότητα | 450ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 14,5*11,5*4,8cm ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ικανότητα | 380 ml |
| Τύπος | Θερμικός |
| Χρώμα | ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΛΕ ΚΙΤΡΙΝΟ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό ψυγείο κρατητήρα μπύρας HDPE με ζελέ ψύξης για εξωτερικές δραστηριότητες |
|---|---|
| Μέγεθος | 5.8*2.4cm, 60ml |
| Τύπος | Απομονωμένα |
| Χρήση | μπύρα |
| Υλικό | HDPE+cooling πήκτωμα SAP |
| Ονομασία προϊόντος | Επαναχρησιμοποιούμενα Ευτηκτικά Κρύα Πιάτα Μεγάλοι Καταψύκτες για Παγωτό Παγωμένο |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*18*3 cm ή προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 800 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Όνομα προϊόντων | Πλαστικό ευτηκτικό κρύο τούβλο πάγου πιάτων για τη μακροπρόθεσμη μεταφορά τροφίμων |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.3*9.5*3.8 εκατ. |
| Ικανότητα | 400ML |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | Έξοχο απορροφητικό πολυμερές σώμα |
| Ονομασία προϊόντος | Αποθήκευση χωρίς BPA Τροφίμων Μεγάλης διάρκειας παγοκύστες Cool Bag Ice Bricks SAP Inner Material |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1,4 εκ |
| Ικανότητα | 350ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Όνομα προϊόντων | Καυτό κρύο σκληρό hdpe κοχυλιών πλαστικό ζωικό πιό δροσερό πακέτο ψυκτήρων μορφής χαριτωμένο για το |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*2.7cm, 300ml |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Ονομασία του προϊόντος | Φορητό επαναχρησιμοποιήσιμο κρατητήρι μπύρας ψυκτικό παγοσίδηρο 90Ml υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*2,5cm ή προσαρμοσμένα |
| Περιβαλλοντικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Μέγεθος | 19*12*2cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 270ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |