| Όνομα προϊόντων | Γεμισμένα νερό πάγου πακέτων δροσίζοντας πακέτα πάγου τούβλου ψυκτήρων πιό δροσερά για τις πιό δροσε |
|---|---|
| Μέγεθος | 18*10.5*3cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | Ναι |
| ικανότητα | 450ML |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Χονδρικός 6.4*1.5cm μίνι κάτοχος πακέτων πάγου πηκτωμάτων BPA ελεύθερος στρογγυλός κρύος για το δοχε |
|---|---|
| Μέγεθος | 6.4*1.5cm, 45ml |
| Τύπος | Θερμικός |
| Χρήση | Μπύρα, κρασί, ποτό |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Τύπος | το ύφασμα 700 Οξφόρδη μόνωσε το πιό δροσερό δροσερό παγοκιβώτιο για την ιατρική μεταφορά εμβολίων |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος | 46*30.5*35cm |
| Ικανότητα | 24L |
| Χρησιμοποιημένος για | Για τα δοχεία, τρόφιμα, ιατρική, εμβόλιο |
| Εξαρτήματα | Πακέτα πηκτωμάτων |
| Όνομα προϊόντων | 2-8 χαμηλής θερμοκρασίας pu-VIP ιατρικό πιό δροσερό κιβώτιο κρύων αλυσίδων ελέγχου Γ |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 38.2*38.2*38.2cm |
| Εσωτερική διάσταση | 30*30*30cm |
| Ικανότητα | 27L |
| Βάρος | 2.03kg |
| Ονομασία προϊόντος | Υλικό αλλαγής φάσης ψυχρού PCM για ψυκτικές σακούλες / κουτιά |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*6*3cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 330ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Ονομασία προϊόντος | 200ML Πλαστική επαναχρησιμοποιήσιμη κρύα σακούλα παγοκύστες κατάψυξης κρύες συσκευασίες με υγρό πολλ |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμόστε λεπτές επαναχρησιμοποιούμενες παγοκύστες 200ML για ψύκτες Υπερήχων συγκόλλησης |
|---|---|
| Μέγεθος | 16,5*8,8*1,5 εκ |
| Ικανότητα | 200ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό hdpe ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | 16*16*1,4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 350 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Πλαστικός ψυκτήρας βαθμού τροφίμων γύρω από το πακέτο τούβλου πάγου πηκτωμάτων κατόχων μπύρας μορφής |
|---|---|
| Μέγεθος | 8.8*2cm, 100ml |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| COem | Ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Ο φορητός χαριτωμένος πάγος συνήθειας 300Ml συσκευάζει τα πακέτα ψυκτήρων για τα καλαθάκια με φαγητό |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*2.7cm, 300ml |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |