| Όνομα προϊόντων | Ελεύθερο σκληρό Shell HDPE πλαστικό 200Ml BPA δροσίζει τα πιό δροσερά τούβλα πάγου πακέτων πάγου τσα |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Χωρητικότητα | 200ml |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | Το FDA ενέκρινε το σκληρό πλαστικό επαναχρησιμοποιήσιμο κρύο πιάτο πακέτων πάγου με το λογότυπο που |
|---|---|
| μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ML |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμόστε το πιό δροσερό τούβλο πάγου πακέτων πάγου ψυκτήρων υποκατάστατων πάγου για τη δροσερή τσ |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ML |
| COem | ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | COem bpa ελεύθερο επαναχρησιμοποιήσιμο πιό δροσερό πακέτο πάγου μεσημεριανού γεύματος πιό ψυχρό με τ |
|---|---|
| Μέγεθος | 14.5*9.8*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 230ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Όνομα προϊόντων | Κυμάτων μορφής φορητό επαναχρησιμοποιήσιμο πιό δροσερό πακέτο πάγου τσαντών παιδιών μίνι δροσερό για |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Χωρητικότητα | 200ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Ονομασία προϊόντος | Τροφικά στερεά πλαστικά, επαναχρησιμοποιήσιμα παγάκια, ψυγεία, παγάκια για μεσημεριανό κουτί. |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Επαναχρησιμοποιήσιμες παγοκύστες δύο οπών για ψύκτες, μη τοξικές παγοκύστες τσάντας για μεσημεριανό |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ml |
| COem | Ναι |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Τύπος | το ύφασμα 700 Οξφόρδη μόνωσε το πιό δροσερό δροσερό παγοκιβώτιο για την ιατρική μεταφορά εμβολίων |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος | 46*30.5*35cm |
| Ικανότητα | 24L |
| Χρησιμοποιημένος για | Για τα δοχεία, τρόφιμα, ιατρική, εμβόλιο |
| Εξαρτήματα | Πακέτα πηκτωμάτων |
| Όνομα προϊόντων | Βαθμός τροφίμων 350g σκληρά κοχυλιών πλαστικά πακέτα πάγου παγοκιβωτίων δροσερά πιό δροσερά λεπτά γι |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1.4cm |
| Ικανότητα | 350ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Όνομα προϊόντων | BPA ελεύθερα ψυκτήρων πακέτα πάγου πηκτωμάτων επαναχρησιμοποιήσιμα δροσερά πιό δροσερά για την τσάντ |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1.4cm |
| Ικανότητα | 350ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |