| Μέγεθος | 33.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Βάρος | 7500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 62*42*3,4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 7500 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπλε; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Μεγάλο πτυσσόμενο πιό δροσερό κιβώτιο μόνωσης κύκλου εργασιών για το εμβόλιο αίματος μεταφορών |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Τσάντα υφασμάτων υφάσματος της Οξφόρδης |
| εσωτερικό υλικό | εσωτερικό υλικό |
| Εξωτερικό μέγεθος | 1060*770*710mm |
| Εσωτερικό μέγεθος | 930*640*580mm |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμόστε το πιό δροσερό τούβλο πάγου πακέτων πάγου ψυκτήρων υποκατάστατων πάγου για τη δροσερή τσ |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ML |
| COem | ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Ο φορητός χαριτωμένος πάγος συνήθειας 300Ml συσκευάζει τα πακέτα ψυκτήρων για τα καλαθάκια με φαγητό |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*2.7cm, 300ml |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | COem 220ml bpa ελεύθερος σκληρός πλαστικός μπλε πάγος κιβωτίων πηκτωμάτων πιό δροσερός - το κρύο πακ |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*9*2cm, 220ml |
| COem | Ναι |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP που δροσίζει το πήκτωμα |
| Μέγεθος | 20*18*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 800g |
| Εξωτερικό υλικό | πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | άσπρος, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Το φθηνότερο διαφημιστικό φορητό τζελ δώρου παγωμένο πακέτο μεσημεριανού γεύματος για μεσημεριανό κο |
|---|---|
| Μέγεθος | 17,8*12,2*1,2cm ή προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 200ml |
| COem | Ναι |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Επαναχρησιμοποιήσιμα μακράς διαρκείας κρύα πακέτα ψυκτήρων για το δοχείο ψύξης, τσάντες μεσημεριανού |
|---|---|
| Μέγεθος | 22.5*13.5cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Ικανότητα | 500ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |