| Όνομα προϊόντων | Τα ψυγεία δροσίζουν το πιό δροσερό υποκατάστατο πάγου πακέτων μεσημεριανού γεύματος της θερμικής τσά |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*9*2cm, 220ml |
| Ικανότητα | 220ml |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP που δροσίζει το πήκτωμα |
| Όνομα προϊόντων | COem 220ml bpa ελεύθερος σκληρός πλαστικός μπλε πάγος κιβωτίων πηκτωμάτων πιό δροσερός - το κρύο πακ |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*9*2cm, 220ml |
| COem | Ναι |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP που δροσίζει το πήκτωμα |
| Όνομα προϊόντων | HDPE η έξοχη μίνι μονωμένη μπύρα μπορεί πιό δροσερός κάτοχος με το λαστιχένιο δαχτυλίδι |
|---|---|
| Μέγεθος | 6.4*1.5cm, 45ml |
| Τύπος | Μονωμένος |
| Χρήση | μπύρα |
| Υλικό | HDPE+cooling πήκτωμα SAP |
| Όνομα προϊόντων | 2-8 χαμηλής θερμοκρασίας pu-VIP ιατρικό πιό δροσερό κιβώτιο κρύων αλυσίδων ελέγχου Γ |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 38.2*38.2*38.2cm |
| Εσωτερική διάσταση | 30*30*30cm |
| Ικανότητα | 27 λίτρα |
| Βάρος | 2.03kg |
| Μέγεθος | 19*7*1 εκ |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 100 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 160 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 20*18*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 800g |
| Εξωτερικό υλικό | πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | άσπρος, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | επαναχρησιμοποιήσιμο σκληρό πλαστικό πακέτων πηκτωμάτων πάγου πακέτων πάγου τσαντών 16.5*7.4*2cm στι |
|---|---|
| μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ML |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | 26.5*9.7*4.2cm ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Ικανότητα | 650ml |
| Τύπος | Θερμικός |
| Χρώμα | ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΛΕ ΚΙΤΡΙΝΟ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Ψυκτήρων πλαστικό παγοκιβώτιο τούβλου γάλακτος πιό δροσερό που κρατά φρέσκο με το πιστοποιητικό FDA |
|---|---|
| Μέγεθος | 20.5*10*5.5 εκατ. |
| Ικανότητα | 600ML |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας σκόνη |