| Όνομα προϊόντων | Μεταφορά 100ml γύρω από το πλαστικό παγοκιβωτίων πακέτο πηκτωμάτων κατόχων μπύρας πιό δροσερό για τα |
|---|---|
| Μέγεθος | 8.8*2cm, 100ml |
| Τύπος | Θερμικός |
| Χρήση | Τρόφιμα |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | 210G πακέτο πάγου των φορητών χαριτωμένων μικρών επαναχρησιμοποιήσιμων Hdpe πακέτων πάγου πηκτωμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος | 18*2,5 εκ |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | Μίνι πάγου πιό δροσερά κιβωτίων πακέτα πάγου μορφής μαξιλαριών ποδιών ψυκτήρων χαριτωμένα για τα παγ |
|---|---|
| Μέγεθος | 14*7.5*1cm |
| Ικανότητα | 90ml |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Υλικό | HDPE+SAP |
| Τύπος | Κουτί ψύξης ηλεκτρικής σκούπας |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για κουτί EPP | 36*22*25cm |
| Inter size για κουτί EPP | 47*31*36.5cm |
| Χωρητικότητα για κουτί EPP | 19.8L |
| εξωτερικό υλικό | Ύφασμα Oxford |
| Όνομα προϊόντων | Φιλικά 1200ml πιό δροσερά ευτηκτικά κρύα πιάτα Eco για την ψύξη των φρούτων και των τροφίμων |
|---|---|
| Μέγεθος | 30.8*18.5*4.5cm, 1200ml |
| Τύπος | Θερμικός |
| Χρήση | Τρόφιμα, φρούτα |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Ονομασία του προϊόντος | 200 ml χωρητικότητα επαναχρησιμοποιήσιμη κατάψυξη ψυγείο παγωτό σακούλα παγωτό πακέτα Bpa δωρεάν Τρο |
|---|---|
| Μέγεθος | 17,8*12,2*1,4 εκ |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Ονομασία προϊόντος | 250 ml 2C - 8C PCM Soft Gel Ice Pack για τη μεταφορά ινσουλίνης εμβολίου |
|---|---|
| Μέγεθος | 180,6*10,3cm,22.5*13.5cm |
| Δυναμικότητα | 250 ml, 500 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Nylon PE |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Τύπος | Κενό πιό δροσερό κιβώτιο |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 36*22*25cm |
| Διά μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 47*31*36.5cm |
| Ικανότητα για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 19.8L |
| Εξωτερικό υλικό | ύφασμα της Οξφόρδης |
| Ονομασία προϊόντος | Πακέτα καταψύκτη επαναχρησιμοποιήσιμων χωρητικότητας 200ML Πιστοποιητικά SGS χωρίς Bpa |
|---|---|
| Μέγεθος | 17,8*12,2*1,4 εκ |
| Χωρητικότητα | 200 ml |
| OEM | Ναί |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Μίνι πολύχρωμες παγοκύστες φαγητού 150 ml για ψύκτες Δροσερές σακούλες με πάγο μεγάλης διάρκειας |
|---|---|
| Μέγεθος | 12*7.8*2cm |
| Ικανότητα | 150ML |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |